Slunolamy Airfoil

AIRFOIL – venkovní pevné slunolamy

Systém AIRFOIL nabízí architektonické řešení vzhledu budov a zároveň ochranu budovy před přímým slunečním světlem a tím i před přehříváním. Takto může redukovat náklady vynaložené na klimatizaci a vzduchotechniku. Díky široké škále základních prvků a díky možnosti výroby jakékoliv konstrukce pro uchycení profilů se nabízí téměř neomezené množství způsobů aplikace.

Díky široké škále hliníkových profilů specifického tvaru (v řezu má profil tvar čočky) a variabilitě jejich uchycení je možné na míru vyrobit a nainstalovat jakýkoliv slunolam. Profily AF jsou vyráběny v šířkách 100, 150, 200, 270, 320, 380 a 430 mm. Slunolamy vyrábíme a dodáváme na zakázku včetně montáže, je možné vybírat i z různých povrchových úprav a odstínů jak samotných profilů, tak kotevních prvků nebo konstrukcí.

Součástí systému slunolamů AIRFOIL je i protihluková lamela AF 320 LB, která ideálně plní svou stínící funkci a také eliminuje hluk. Použití této lamely je vhodné například v hromadných garážích u obytné zástavby, v budovách v blízkosti hlučných silnic nebo letišť.

Kontakty
 Tomáš Kopečný, DiS., obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Morava a Vysočina +420 735 795 550 t.kopecny@invista.cz
 Jaroslav Václavík, obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Praha a Čechy +420 606 731 220 j.vaclavik@invista.cz
 Mgr. Vojtěch Halamíček, obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Slovensko +421 948 395 363 v.halamicek@invista.sk

 

Airfoil / Portfolio

GALERIE ŠANTOVKA OLOMOUC

VĚDECKOTECHNICKÝ PARK – PODNIKATELSKÝ INKUBÁTOR OLOMOUC

SIEMENS MOHELNICE

ŘADOVÉ DOMKY JIHLAVA

NEMOCNICE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

NEMOCNICE JIHLAVA

PRODEJNA LEKSA – BRNO

FAKULTA BRNO

ARMATURY GROUP DOLNÍ BENEŠOV

LÁZNĚ DARKOV – KARVINÁ