PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI INVISTA

„Naše společnost stojí na pevných základech, které budujeme už 24 let. Pro spolupráci si vybíráme dodavatele, o kterých můžeme říci to samé. Výsledkem je pak poctivá práce, kvalitní produkt a zdařilý projekt.“

Radek Němeček, jednatel

„Příběh naší společnosti začal již v roce 1993. Když nám porevoluční možnosti otevřely dveře k podnikání, rozhodli jsme se využít šance a založili firmu Škarpa, s.r.o. Dlouholetá láska ke dřevu se stala předmětem našeho podnikání. Kromě výroby nábytku jsme se tehdy zabývali i výrobou stavební.

O dva roky později jsme začali spolupracovat s francouzskou společností CS France, která je výrobcem velmi praktických architektonických a ochranných doplňků pro stavby a interiéry, mezi které patří systém nástěnných ochranných prvků Acrovyn® a Stelatex®, systém dilatačních profilů Mifasol®, čisticí vstupní zóny do budov Pedisystems®, slunolamy Airfoil® a v neposlední řadě systém interiérových příček Elimax®.

Od roku 2008 jsme výhradními československými obchodními zástupci této společnosti.  S francouzskými dodavateli náš tým spolupracuje už více než 21 let, a tak při vývoji nových ochranných a doplňkových prvků využíváme opravdu mnohaleté zkušenosti.

Rok 2016 byl pro nás rokem převratným. Změnili jsme název firmy. Chceme být zapamatovatelnější, čitelnější a modernější. Také jsme se rozhodli investovat mnohem více energie do vývoje a inovace našich výrobků. Aktivity naší firmy už dnes také dalece přesahují rámec regionu. Z BS Vsetín se proto stala Invista Craft. Proč jsme zvolili právě tento název? In vista znamená pohled a Craft řemeslo. A právě moderní pohled na řemeslo a vztah k inovativním produktům a materiálům je to, co nás charakterizuje.”

bi

Naše společnost disponuje cirtifikací ČSN EN 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2015 a ČSN OHSAS 18001:2008. Zavázali jsme se také k dodržování politiky ISŘ (integrovaného systému řízení). Certifikáty i stanoviska ISŘ, která ctíme, naleznete v sekci Ke stažení.