Čisticí zóny Pedisystems

PEDISYSTEMS – vstupní čisticí zóny

Pokud chcete omezit vnášení nečistot do interiérů budov a zároveň vytvořit ze svého vstupu reprezentativní vizitku, je pro Vás PEDISYSTEMS ideálním řešením. Vždy, když vstupujeme do budovy, je čisticí zóna jednou z prvních věcí, se kterými se setkáme. PEDISYSTEMS svým vzhledem i svou praktičností pokaždé vytvoří dobrý dojem.

V sortimentu čisticích zón PEDISYSTEM je možné volit z několika typů rohoží podle typu zátěže nebo hloubky osazení. U jednotlivých typů je pak možnost volby výběru z několika čistících povrchů a barev. V systému jsou k dispozici tyto typy rohoží:

Přehled nabízených rohoží a čisticích koberců včetně fotografie najdete na webu c-sgoup.cz.

Uvedené typy rohoží jsme schopni dodat téměř v jakýchkoliv rozměrech, je také možné vyrobit a osadit rohože v různých tvarech, včetně atypických. Ke všem rohožím jsou k dispozici hliníkové rámy pro zapuštěnou montáž, u některých typů také nájezdové rámy pro povrchovou montáž. Hliníkové profily rohoží a rámy jsou standardně dodávány v surovém stavu, je však možné provést eloxování v několika standardních odstínech.

Kontakty
 Tomáš Kopečný, DiS., obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Morava a Vysočina +420 735 795 550 t.kopecny@invista.cz
 Jaroslav Václavík, obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Praha a Čechy +420 606 731 220 j.vaclavik@invista.cz
 Mgr. Vojtěch Halamíček, obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Slovensko +421 948 395 363 v.halamicek@invista.sk

 

Čistící rohože / Portfolio

INVISTA – ROHOŽE HELIX Z1

Instalace skládaných čistících rohoží Helix Z1 ke vstupům do sídla firmy

HOLIDAY INN VYŠEHRAD

Hlavní a boční vstupy do hotelu na pražském Vyšehradě

MĚSTSKÁ NEMOCNICE OSTRAVA-FIFEJDY

Čistící zóna Helix Z1 ve vstupech do nemocnice