Magnetické nástěnky Acrovyn

Systém ochranných prvků ACROVYN představuje ideální řešení, jak zabezpečit před poškozením stěny ve školách, kde žáci rádi zkouší jejich odolnost pěstmi nebo třeba fixem. Pláty ACROVYN se postarají, aby stěny zůstaly jako nové dlouhá léta:

 

V našem sortimentu nově najdete také magnetické nástěnky z materiálu ACROVYN. Z jedné stěny tak můžete žákům vytvořit galerii pro jejich umělecká díla a nahradit tak staré “špendlíkové” nástěnky. Nástěnky Acrovyn mohou mít jakékoliv rozměry a jsou odolné a lehce omyvatelné.

Kromě praktické stránky vynikají pláty ACROVYN i po stránce bezpečnostní – samozřejmostí je požární odolnost podle normy ČSN EN 13501-1 s výsledkem testů B – s1 – d0 a pokud je odstraněn zdroj plamene, je materiál samozhášivý.

Plusem je hravý a veselý vzhled plátů, který rozzáří každou třídu, hernu i tělocvičnu. Pláty nabízíme v desítkách odstínůPláty Acrovyn by Design pak umožňují aplikovat na stěnu jakýkoliv obrázek nebo fotografii díky plnobarevnému digitálnímu potisku. Stěny na chodbě tak klidně může chránit plát s fotkou školní budovy.

Kromě ochranných plátů nabízíme také kryty rohů stěn, bezpečnostní madla a vysoce odolné dveře a nábytek s povrchem ACROVYN. Třídu tak lze doplnit o další ochranné prvky, které mohou ladit s pláty na stěně.

Kontakty
 Tomáš Kopečný, DiS., obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Morava a Vysočina +420 735 795 550 t.kopecny@invista.cz
 Jaroslav Václavík, obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Praha a Čechy +420 606 731 220 j.vaclavik@invista.cz
 Mgr. Vojtěch Halamíček, obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Slovensko +421 948 395 363 v.halamicek@invista.cz

 

Acrovyn ve školách / Portfolio

Magnetické nástěnky Acrovyn

Acrovyn ve školách

Pláty Acrovyn lze využít jak ve třídách, tak v šatnách a tělocvičnách.