Kancelářský nábytek

Pokud plánujete vybavit vaše kancelářské prostory novým nábytkem, jsou vám odborníci ze společnosti Invista k dispozici. Poradíme si se zaměřením, návrhem i se samotnou realizací interiéru.

Kancelářský nábytek vyrábíme z dýhovaných dřevěných desek nebo z laminovaných dřevotřískových desek formátovaných v našem CNC obráběcím centru. Rozměrová řešení jednotlivých druhů nábytku a jejich částí jsou variabilní a plně závisí na potřebě a přání zákazníka. Tato materiálová variabilita je dále umocněna širokou škálou barevnosti ploch, nábytkových hran a kování. Materiály jsou podle vývoje u výrobců postupně obohacovány novými doplňky a typy. Dvířka skříněk mohou být plná nebo celoprosklená z různých typů skel.
Kancelářský nábytek vyráběný z dýhovaných dřevotřískových desek je dokončován ekologickými vodou ředitelnými nátěrovými hmotami. Podle přání zákazníka je možno nábytek namořit na zvolený odstín, případně podle dodaného vzorku moření.
Kancelářský nábytek vyráběný z laminovaných dřevotřískových desek je olepen ABS hranou v síle 2 mm. Používaná nábytková kování zajišťují tichý a lehký chod všech pohyblivých komponentů (dveře, zásuvky, výsuvné police). U zásuvkových skříněk jsou používány výsuvné systémy Metabox s částečným nebo plným vysunutím.
Vyráběný sortiment:

Kontakty
Marek Osička, vedoucí výroby nábytku +420 602 555 740 m.osicka@invista.cz

 

Kancelářský nábytek / Portfolio

UNIVERZITA KARLOVA

Vybavení kanceláří nábytkem

ON SEMICONDUCTOR

Dodávka a montáž mobiliáře pro kanceláře, zasedací místnosti a šatnu v budově V12

NEMOCNICE KUTAISI – GRUZIE

Komplexní vybavení interiéru

M&V LIBEREC

Vybavení prodejny v Liberci

BLOCK, A. S.

Vybavení kanceláří zakázkovým nábytkem

MATEŘSKÁ ŠKOLA VRÁŽNÉ

Vybavení mateřské školy zakázkovým nábytkem

BIOVETA, A. S.

Vybavení administrativního a školícího centra

OBECNÍ ÚŘAD HUSLENKY

Rekonstrukce a vybavení prostor Obecního úřadu Huslenky

PROFILY, S. R. O., VÍTKOV

Vybavení kanceláří nábytkem

BLOCK SK

Vybavení kanceláře atypickým nábytkem