Doplňkové prvky

acrovyn činnosti

Acrovyn – nástěnné ochranné prvky

 Systém nástěnných ochranných prvků, madel, svodidel, ochranných plátů a krytů rohů nejen pro nemocnice a zdravotnická zařízení, jenž ochrání stěny a dveře před nárazy a poškozením, zajistí bezpečnost lidí a zároveň vytvoří estetické a orientační celky.

DSCN0115

Couvraneuf – dilatační profily

Ve všech větších stavbách nebo přístavbách nových budov ke stávajícím vyřeší systém dilatačních profilů COUVRANEUF překrytí dilatačních spár.

stelatex

Stelatex – ochranné prvky pro těžší provozy

Nástěnné pryžové kryty rohů, nárazníky a nástěnná svodidla, vše speciálně vyvinuté pro prostory, kde se pohybují těžké vozíky nebo automobily.

pedisystems

Pedisystems – vstupní čistící zóny

Všude tam, kde je třeba omezit vnášení nečistot do interiérů a zároveň vytvořit ze vstupu do budovy reprezentativní vizitku, jsou čistící zóny a rohože PEDISYSTEMS ideálním řešením.

110_1050

Airfoil – slunolamy

Díky širokému výběru hliníkových profilů AIRFOIL, jež mají v řezu tvar čočky a díky variabilitě jejich uchycení je možné vyrobit na míru jakýkoliv slunolam.

Kontakty
 Tomáš Kopečný, DiS., obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Morava a Vysočina +420 735 795 550 t.kopecny@invista.cz
 Jaroslav Václavík, obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Praha a Čechy +420 606 731 220 j.vaclavik@invista.cz
 Mgr. Vojtěch Halamíček, obchodní manažer pro stavební doplňkové prvky – Slovensko +421 948 395 363 v.halamicek@invista.sk