Co je nového ?

Konference v Bratislavě - Invista

21. 11. 2018

Konference v Bratislavě

Společnost INVISTA se účastnila konference pro architekty a projektanty, tentokrát v Bratislavě, věnované stavbě a rekonstrukci, kde prezentovala výhody a použití produktů CS France odborné veřejnosti. Na konferenci přijali pozvání také naši partneři z CS France, kteří návštěvníkům praktickou ukázkou přiblížili možnosti využití virtuální reality při projektování a vizualizaci projektů pro investory.

více

Rekonstrukce dětského oddělení - Invista

30. 10. 2018

Rekonstrukce dětského oddělení

Ukázka z realizace rekonstrukce dětského oddělení nemocnice.

více

4. 10. 2018

Stavba a rekonstrukce

Společnost INVISTA se opět účastnila konference pro architekty a projektanty, tentokrát v Žilině a Popradu, věnované stavbě a rekonstrukci, kde prezentovala výhody a použití produktů CS France odborné veřejnosti.

více

26. 09. 2018

Školení

Ve dnech 10. až 12.října 2018 proběhlo další ze školení novinek produktového portfolia našeho prodejního a realizačního týmu odborníkem z CS France.

více

6. 04. 2018

Virtuální realita

Naše společnost INVISTA ve spolupráci s naším partnerem C/S France představila na seminářích „Stavba a rekonštrukcia“ ve městech Košice, Prešov a Banská Bystrica projektantům a architektům doslova hudbu budoucnosti. Náš nejúspěšnější projekt na Slovensku z roku 2017 Nemocnice Michalovce, kde jsme dělali systém nástěnných ochranných prvků Acrovyn, jsme převedli do virtuální reality. Projektanti a architekti si tak mohli vyzkoušet tuto novou technologii.

více

6. 04. 2018

Nemocnice Prostějov - rehabilitace

Ukázka z realizace - Nemocnice Prostějov.

více

4. 02. 2018

Acrocabinet - nábytek, který jen tak něco neskolí.

Vývoj nábytku si žádal svůj čas, ale nyní za něj strčíme ruku do ohně. Acrocabinet je extrémně odolný nábytek složený z ekologických ochranných plátů Acrovyn®, ekologické dřevotřísky, vysokotlakého laminátu a vodotěsných ABS hran. Acrocabinet je odolný nešetrnému zacházení a poškození, je vodotěsný, teplotně odolný, chemicky odolný, snadno čistitelný a k tomu naprosto bezpečný. Navíc jej vyrábíme i v baktericidní variantě, což z něj činí nábytek ideální do nemocnic, laboratoří a prostor s vysokými nároky na hygienu.  

více

4. 02. 2018

Hledáme nové kolegy

Práce máme víc než šikovných rukou. Proto mezi sebe rádi přijmeme nové zaměstnance, kterým nejsou cizí montáže a elektromontáže. Hledáme taktéž obchodníka výroby nábytku. Jste to vy?

více

4. 02. 2018

PF 2018

Všem zákazníkům a obchodním partnerům přejeme šťastný, úspěšný a nezapomenutelný rok. Pour féliciter 2018!

více

DĚTSKÝ NÁBYTEK DOTTIES - Invista

23. 01. 2018

DĚTSKÝ NÁBYTEK DOTTIES

Na říjnové výstavě Designblok 2016 se světu poprvé představila naše nová kolekce dětského nábytku s názvem Dotties. Objevte ji i Vy!

více

19. 10. 2017

Nový produktový web CS Group

Rádi bychom Vám představili českou verzi webu společnosti CS Group, na které najdete nejen přehled a specifikace nabízených produktů, ale také reference z celého světa.

více

5. 10. 2017

Invista je na facebooku

Naše firma dostala novou moderní tvář a k ní v dnešní době neodmyslitelně patří i facebookový profil. Proto nezůstáváme pozadu. Novinky, reference, informace o tom, na čem pracujeme, ale i fotky „ze zákulisí“ naší společnosti najdete na www.facebook.com/invista.cz

více

JAK MŮŽEME POMOCI S VAŠÍM PROJEKTEM?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem. Jsme tu pro vás. • Požádat o technickou asistenci

  Váš dotaz

  Vaše kontaktní údaje

  Souhlas

  Souhlas se zpracování osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.
  Pole označená * jsou povinná