Setkání architektů a projektantů - Invista

20. 03. 2019

Setkání architektů a projektantů

Společnost INVISTA se opět účastnila konference pro architekty a projektanty, konané v Michalovcích a Bánské Bystrici, věnované stavbě a rekonstrukci, kde prezentovala možnosti a praktické využití produktů CS France odborné veřejnosti. Na konferenci přijali pozvání také naši partneři z CS France, kteří návštěvníkům prezentovali nový projekt virtuální reality určené pro návrh interiérů jednotlivých prostorů nemocnice, jako jsou chodby, pokoje, malé zákrokové sály, operační sály, výtahy a další.

více

Prezentace systému ochrany stěn ředitelům škol - Invista

18. 03. 2019

Prezentace systému ochrany stěn ředitelům škol

Na konci února proběhlo v Popradu setkání ředitelů škol, na kterém jsme prezentovali možnosti systému ochrany stěn a jeho praktické využití ve školách, zejména na chodbách, dveřích, v účebnách, jídelnách i tělocvičnách. Předvedli jsme i využití magnetických nástěnek ve školních družinách či samotných třídách a možnosti potisku ochranných prvků vlastními motivy či fotografiemi při vytváření moderního interiéru s vysokou funkčností.

více

Stavba a rekonstrukcia - Invista

27. 02. 2019

Stavba a rekonstrukcia

Blíží se další z řady konferencí pro projektanty a akrchitekty věnované stavbě a rekonstrukci. Zveme všechny zájemce do Hotelu Družba v Michalovcích dne 13.3.2019 a do hotelu Lux v Bánské Bystrici dne 14.3.2019. Podrobné informace naleznete v přiložených pozvánkách.

více

Certifikáty dveří ACRODOORS FIRE - Invista

16. 01. 2019

Certifikáty dveří ACRODOORS FIRE

Certifikáty výrobků ACRODOORS FIRE EI 30 jsou nyní k dispozici v sekci "Ke stažení".

více

Rekonstrukce léčebny - Invista

9. 01. 2019

Rekonstrukce léčebny

Ukázka dokončené úpravy interiéru léčebny o doplněné ochranné prvky.

více

Úprava dětského oddělení FN Olomouc - Invista

30. 11. 2018

Úprava dětského oddělení FN Olomouc

Fotografie z realizace úprav dětského oddělení ve FN Olomouc.

více

Rozšíření sortimentu systému dveří ACRODOORS - Invista

22. 11. 2018

Rozšíření sortimentu systému dveří ACRODOORS

K posílení konkurenceschopnosti a rozšíření výrobkového portfolia společnosti INVISTA Craft s.r.o. se vedení firmy na konci roku rozhodlo o rozšíření stávajícího produktové řady ACRODOORS o ACRODOORS FIRE s protipožární odolností E30-C0/EI30 – C0/EW30 - C0 s povrchem dveří Acrovyn.

více

Konference v Bratislavě - Invista

21. 11. 2018

Konference v Bratislavě

Společnost INVISTA se účastnila konference pro architekty a projektanty, tentokrát v Bratislavě, věnované stavbě a rekonstrukci, kde prezentovala výhody a použití produktů CS France odborné veřejnosti. Na konferenci přijali pozvání také naši partneři z CS France, kteří návštěvníkům praktickou ukázkou přiblížili možnosti využití virtuální reality při projektování a vizualizaci projektů pro investory.

více

Rekonstrukce dětského oddělení - Invista

30. 10. 2018

Rekonstrukce dětského oddělení

Ukázka z realizace rekonstrukce dětského oddělení nemocnice.

více

4. 10. 2018

Stavba a rekonstrukce

Společnost INVISTA se opět účastnila konference pro architekty a projektanty, tentokrát v Žilině a Popradu, věnované stavbě a rekonstrukci, kde prezentovala výhody a použití produktů CS France odborné veřejnosti.

více

26. 09. 2018

Školení

Ve dnech 10. až 12.října 2018 proběhlo další ze školení novinek produktového portfolia našeho prodejního a realizačního týmu odborníkem z CS France.

více

6. 04. 2018

Virtuální realita

Naše společnost INVISTA ve spolupráci s naším partnerem C/S France představila na seminářích „Stavba a rekonštrukcia“ ve městech Košice, Prešov a Banská Bystrica projektantům a architektům doslova hudbu budoucnosti. Náš nejúspěšnější projekt na Slovensku z roku 2017 Nemocnice Michalovce, kde jsme dělali systém nástěnných ochranných prvků Acrovyn, jsme převedli do virtuální reality. Projektanti a architekti si tak mohli vyzkoušet tuto novou technologii.

více

JAK MŮŽEME POMOCI S VAŠÍM PROJEKTEM?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem. Jsme tu pro vás. • Požádat o technickou asistenci

  Váš dotaz

  Vaše kontaktní údaje

  Souhlas

  Souhlas se zpracování osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.
  Pole označená * jsou povinná