Nové barvy Acrovynu - Invista

2. 03. 2020

Nové barvy Acrovynu

Společnost CS France připravila změnu barev Acrovynu. Od pololetí tohoto roku budou k dispozici nové barvy vycházející z aktuálních trendů v architektuře vhodných pro realizaci moderních interiérů. Nové škála bude obsahovat 36 barev, z toho 14 nových odstínů. Barvy jsou rozděleny do devíti skupin pro znažší výběr při návrhu interiéru.

více

PF 2020 - Invista

16. 12. 2019

PF 2020

Všem obchodním partnerům děkujeme za spolupráci v tomto roce a přejeme příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2020!

více

Projekt "Vzdělávání INVISTA Craft s.r.o." - Invista

4. 10. 2019

Projekt "Vzdělávání INVISTA Craft s.r.o."

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012373

více

Konference pro vedoucí pracovníky v sociálních službách - Invista

9. 09. 2019

Konference pro vedoucí pracovníky v sociálních službách

Ve dnech 29. až 30.8.2019 proběhla nedaleko Bystřice nad Pernštějnem konference pro vedoucí pracovníky v sociálních službách. Hlavním tématem byla kavlita a smysl života seniorů v podmínkách sociálních služeb. I společnost INVISTA Craft přispěla k tématu prezentací o kvalitě vnitřního prostředí a představila ucelený systém k ochraně a čištění vnitřních prostor. Při této příležitosti představila novou čističku vzduchu AcroAirCleaner, která v kombinaci se systémy Acrovyn, Acrodoors a Acrocabinet vytváří vysoce odolný interiér schopný aktivně čistit vnitřní prostory a pomáhat v boji proti infekčním nákazám. Systém je vhodný rovněž pro alergiky nebo osoby trpící astmatem.

více

Setkání projektantů v Nitře - Invista

17. 05. 2019

Setkání projektantů v Nitře

Setkání prokjektantů a architektů se zaměřením na moderními technologie a trendy v oblasti staveb a rekonstrukce se konalo 15.5.2019 v Nitře. Přednáškový sál byl plný do posledního místa. Volnější chvíle o přestávkách byly ve znamení zájmu o novinky, modení materiály a debatu s vystavujícími. Účastníkům byl z naší strany představen komplexní systém ochrany stěn a možnosti v oblasti krytů dilatačních spár.

více

Setkání architektů a projektantů - Invista

20. 03. 2019

Setkání architektů a projektantů

Společnost INVISTA se opět účastnila konference pro architekty a projektanty, konané v Michalovcích a Bánské Bystrici, věnované stavbě a rekonstrukci, kde prezentovala možnosti a praktické využití produktů CS France odborné veřejnosti. Na konferenci přijali pozvání také naši partneři z CS France, kteří návštěvníkům prezentovali nový projekt virtuální reality určené pro návrh interiérů jednotlivých prostorů nemocnice, jako jsou chodby, pokoje, malé zákrokové sály, operační sály, výtahy a další.

více

Prezentace systému ochrany stěn ředitelům škol - Invista

18. 03. 2019

Prezentace systému ochrany stěn ředitelům škol

Na konci února proběhlo v Popradu setkání ředitelů škol, na kterém jsme prezentovali možnosti systému ochrany stěn a jeho praktické využití ve školách, zejména na chodbách, dveřích, v účebnách, jídelnách i tělocvičnách. Předvedli jsme i využití magnetických nástěnek ve školních družinách či samotných třídách a možnosti potisku ochranných prvků vlastními motivy či fotografiemi při vytváření moderního interiéru s vysokou funkčností.

více

Stavba a rekonstrukcia - Invista

27. 02. 2019

Stavba a rekonstrukcia

Blíží se další z řady konferencí pro projektanty a akrchitekty věnované stavbě a rekonstrukci. Zveme všechny zájemce do Hotelu Družba v Michalovcích dne 13.3.2019 a do hotelu Lux v Bánské Bystrici dne 14.3.2019. Podrobné informace naleznete v přiložených pozvánkách.

více

Certifikáty dveří ACRODOORS FIRE - Invista

16. 01. 2019

Certifikáty dveří ACRODOORS FIRE

Certifikáty výrobků ACRODOORS FIRE EI 30 jsou nyní k dispozici v sekci "Ke stažení".

více

Rekonstrukce léčebny - Invista

9. 01. 2019

Rekonstrukce léčebny

Ukázka dokončené úpravy interiéru léčebny o doplněné ochranné prvky.

více

Úprava dětského oddělení FN Olomouc - Invista

30. 11. 2018

Úprava dětského oddělení FN Olomouc

Fotografie z realizace úprav dětského oddělení ve FN Olomouc.

více

Rozšíření sortimentu systému dveří ACRODOORS - Invista

22. 11. 2018

Rozšíření sortimentu systému dveří ACRODOORS

K posílení konkurenceschopnosti a rozšíření výrobkového portfolia společnosti INVISTA Craft s.r.o. se vedení firmy na konci roku rozhodlo o rozšíření stávajícího produktové řady ACRODOORS o ACRODOORS FIRE s protipožární odolností E30-C0/EI30 – C0/EW30 - C0 s povrchem dveří Acrovyn.

více

JAK MŮŽEME POMOCI S VAŠÍM PROJEKTEM?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem. Jsme tu pro vás. • Požádat o technickou asistenci

  Váš dotaz

  Vaše kontaktní údaje

  Souhlas

  Souhlas se zpracování osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.
  Pole označená * jsou povinná