Acrovyn 4000® - Ochranné nástěnné prvky pro prostředí zítřka - Invista

Acrovyn 4000® - Ochranné nástěnné prvky pro prostředí zítřka

Podařilo se nám zcela přetvořit materiál Acrovyn tak, aby naše ochranné nástěnné prvky neobsahovaly žádné PVC. Naše nejoblíbenější produkty jsou nyní dostupné v provedení bez PVC jako Acrovyn 4000.

Nové upravené složení materiálu Acrovyn 4000 neobsahuje žádné PBT (perzistentní bioakumulativní toxiny), žádné BPA (bisfenol A), ani žádné halogenové zpomalovače hoření pro vyšší odolnost vůči požáru.

Acrovyn 4000 je zcela recyklovatelný a nestojí více než původní materiál Acrovyn!

Stejně odolný jako původní Acrovyn

Rázové zkoušky prokázaly, že Acrovyn 4000 je stejně odolný vůči nárazu jako původní Acrovyn. Kromě nových odolných krytů Acrovyn 4000 i další z řady našich madel a nárazových svodidel obsahují pevné tlumicí profily, které brání poškození stěn.


Snadnější čištění i údržba

Jemná struktura materiálu Acrovyn 4000 byla navržena pro moderní vzhled, ale také se snadno čistí a je natolik pevná, že zakryje škrábance a oděry v prostorech s náročným provozem.

Nejlepší nástěnná ochrana dnešní doby

Nový materiál Acrovyn 4000 je zcela přetvořen, je ekologičtější a jeho struktura má moderní vzhled, snadno se čistí a jeho cena se rovná ceně původního materiálu Acrovyn.


JAK MŮŽEME POMOCI S VAŠÍM PROJEKTEM?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem. Jsme tu pro vás. • Požádat o technickou asistenci

  Váš dotaz

  Vaše kontaktní údaje

  Souhlas

  Souhlas se zpracování osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.
  Pole označená * jsou povinná