26. 06. 2018

5 základních vlastností nástěnných ochranných prvků pro maloobchodní prodejny

Chránit prostory maloobchodních prodejen před poškozením může být náročným úkolem. Obzvláště pak v případě interiérů, které musí neustále čelit oděrům a škrábancům od zavazadel, vozíků, zboží a návštěvníků, které moderně vyhlížející prodejnu mohou proměnit v ošuntělý krám.

více

Acrovyn 4000® - Ochranné nástěnné prvky pro prostředí zítřka - Invista

25. 06. 2018

Acrovyn 4000® - Ochranné nástěnné prvky pro prostředí zítřka

Podařilo se nám zcela přetvořit materiál Acrovyn tak, aby naše ochranné nástěnné prvky neobsahovaly žádné PVC. Naše nejoblíbenější produkty jsou nyní dostupné v provedení bez PVC jako Acrovyn 4000.

více

Jak zkombinovat vnitřní a venkovní vstupní rohože - Invista

25. 06. 2018

Jak zkombinovat vnitřní a venkovní vstupní rohože

Podle některých norem by měly být vstupní rohože alespoň 2,1 m dlouhé ve směru chůze, aby byly schopny zachytit co nejvíce nečistot a vlhkosti z obuvi a koleček. Specialisté v oboru však tvrdí, že optimální délkou je 6 metrů (nebo 8 až 10 kroků). Tak či tak, v některých budovách není možné kvůli omezenému prostoru takovéto délky dosáhnout, a proto je dobré zkombinovat vnitřní a venkovní vstupní rohože.

více

Co je to kryt dilatační spáry? - Invista

22. 06. 2018

Co je to kryt dilatační spáry?

Zde zodpovíme některé z častých dotazů ohledně krytů dilatačních spár a úplně na začátek vysvětlíme, co kryt dilatační spáry přesně je, co dělá a jak funguje. Takže začněme…

více

JAK MŮŽEME POMOCI S VAŠÍM PROJEKTEM?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem. Jsme tu pro vás. • Požádat o technickou asistenci

  Váš dotaz

  Vaše kontaktní údaje

  Souhlas

  Souhlas se zpracování osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.
  Pole označená * jsou povinná