Jiný pohled na řemeslo.

My v Invistě věříme v poctivé řemeslné zpracování. Když se k šikovným rukám přidají moderní materiály a inovativní řešení, je výsledkem moderní a praktická budova, ve které je radost žít i pracovat.

Zjistit více

Měníme budovy k lepšímu.

Moderní vzhled, nižší náklady na údržbu, praktičnost, vyšší hygienický standard i bezpečnost. S naší pomocí dostávají šmrnc interiéry i exteriéry.

Zjistit více

Měníme budovy k lepšímu.

Postaráme se o ochranu stěn v budově, dodáme kryty dilatačních spár, vybavíme nábytkem firmy, domy, školy i nemocnice, zajistíme elektroinstalace a dotvoříme stavbu zevnitř i zvenku. Jsme parťákem, na kterého je spoleh.

Zjistit více

Praktičnost. Bezpečnost. Udržitelnost.

Hodnoty, které uctíváme. Dotváříme budovy tak, aby sloužily co nejlépe a nejdéle, byly bezpečným prostředím pro lidi v nich a jejich údržba byla co nejméně finančně náročná.

Zjistit více

Jiný pohled na řemeslo.

Děláme budovy moderními a praktickými. Nezapomínáme přitom ale na tradiční postupy výroby a poctivou práci.

Zjistit více

Jiný pohled na řemeslo.

In vista znamená pohled a Craft řemeslo. Moderní pohled na řemeslo a vztah k inovativním produktům a materiálům je to, co nás charakterizuje.

Čtvrt století.

Tak dlouhá je historie naší firmy. 25 let zkušeností mísíme s inovacemi tak, aby výsledkem byly kvalitní moderní produkty a služby.

Zjistit více

Oslnivý interiér i exteriér.

S naší pomocí proměníte vaši budovu k nepoznání a zajistíte v ní nižší náklady na údržbu, vyšší bezpečnost i lepší hygienické podmínky. A bude mít skvělý design!

Zjistit více

Jiný pohled na řemeslo.

Zkrášlujeme interiéry, dotváříme exteriéry, modernizujeme. Vše, co děláme, má základ v tradičních řemeslných postupech.

Jiný pohled na řemeslo.

Poctivé řemeslo je základ. Když k šikovným rukám přidáte kvalitní moderní materiály a inovativní řešení, získáte moderní a praktické prostředí, ve kterém je radost žít i pracovat.

Zjistit více

POCTIVÁ PRÁCE A KVALITNÍ PRODUKT

Vítejte na stránkách společnosti INVISTA Craft s.r.o. a objevte naše produkty, které zajistí moderní vzhled budov a postarají se o jejich dlouhou životnost, snížení nákladů na údržbu, praktičnost i bezpečnost lidí v nich. O stavby se staráme ve všech projektových fázích.

Co je nového ?

zobrazit vše

JAK MŮŽEME POMOCI S VAŠÍM PROJEKTEM?

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem. Jsme tu pro vás. • Požádat o technickou asistenci

  Váš dotaz

  Vaše kontaktní údaje

  Souhlas

  Souhlas se zpracování osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.
  Pole označená * jsou povinná