NOVÝ PRODUKTOVÝ WEB CS GROUP

1. 3. 2017 - Rádi bychom Vám představili českou verzi webu společnosti CS Group, na které najdete nejen přehled a specifikace nabízených produktů, ale také reference z celého světa. S výrobcem velmi praktických architektonických a ochranných doplňků pro stavby a interiéry Construction Specialties (zkráceně CS) spolupracujeme už více než 21 let a jsme výhradními obchodními partnery této společnosti pro ČR a ...
Číst dále >

DĚTSKÝ NÁBYTEK DOTTIES

26. 10. 2016 - Na říjnové výstavě Designblok 2016 se světu poprvé představila naše nová kolekce dětského nábytku s názvem Dotties. Objevte ji i Vy!

INVISTA NA FACEBOOKU

19. 7. 2016 - Naše firma dostala novou moderní tvář a k ní v dnešní době neodmyslitelně patří i facebookový profil. Proto nezůstáváme pozadu. Novinky, reference, informace o tom, na čem pracujeme, ale i fotky „ze zákulisí“ naší společnosti najdete na www.facebook.com/invista.cz Budeme rádi, když se stanete fanoušky naší stránky, a zůstanete s námi v kontaktu.    

NOVÝ KATALOG ACROVYN KE STAŽENÍ

10. 11. 2015 - V sekci Ke stažení naleznete aktuální katalog madel, svodidel, krytů rohů a ochranných plátů na stěny i dveře ACROVYN 2015. Pro další informace o produktech řady ACROVYN vás zveme k návštěvě stránek www.acrovyn.cz

ONLINE KATALOG ACROVYN.CZ

12. 10. 2015 - Srdečně vás zveme k návštěvě nového webu a online katalogu ochranných prvků ACROVYN na adrese www.acrovyn.cz.  Věříme, že vás nabídka sortimentu madel, svodidel, krytů rohů a plošné ochrany stěn a dveří zaujme. Pokud budete mít jakékoliv dotazy či podněty, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

NOVÁ OLEPOVAČKA HRAN

14. 9. 2015 - Dalším krokem k navýšení kapacity výroby nábytku v BS Vsetín, s.r.o. je nákup nové olepovačky hran. Nové zařízení umožňuje lepení polyuretanovým lepidlem a zvládá posun až 18 metrů za minutu.

URGENTNÍ PŘÍJEM FN MOTOL

28. 4. 2015 - Pražská FN Motol otevřela nové oddělení urgentního příjmu, jehož chodby jsou vybaveny ochrannými pásy a kryty rohů ACROVYN. Na krátkou prohlídku se můžete vydat prostřednictvím kamer České televize, reportáž začíná v čase 113:30.

NOVÁ FORMÁTOVACÍ PILA

10. 3. 2015 - Technologické inovace a zvyšování efektivity ve výrobě pokračují pořízením nové formátovací pily.

NOVÝ KORPUSOVÝ LIS

3. 2. 2015 - Za účelem dalšího zvyšování efektivity nábytkářské výroby jsme pořídili nový korpusový lis Primatist/25 k lisování při lepení nábytku.

SPŠ HRANICE

31. 10. 2014 - V rámci projektu “Podpora technického a přírodovědného vzdělávání v Olomouckém kraji”, realizovaného v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky realizujeme instalaci laboratorních stolů v SPŠ Hranice.